fbpx

Marko Kurčina

Marko Kurčina, manažér a realitný špecialista Broker Consulting, a.s.

Dohodnite si stretnutie

Kancelária:
Lichnerova 32,
90301 Senec

Prevádzkové hodiny:
Stretnutie len po predchádzajúcej dohode presného času.


Stlačením tlačidla POSLAŤ potvrdzujete, že ste sa oboznámili s Informáciami o spracúvaní osobných údajov a súboroch cookie.

Navštívte nás

Nechajte mi správu a ja sa vám ozvem:


Stlačením tlačidla POSLAŤ potvrdzujete, že ste sa oboznámili s Informáciami o spracúvaní osobných údajov a súboroch cookie.

Pracujem ako finančný a realitný konzultant spoločnosti Broker Consulting, a.s. so sídlom Pribinova 25, 81109 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36 651 419, Register: Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 4675/B. Broker Consutling, a. s. je samostatným finančným agentom zapísaným v registri vednom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 25983. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Činnosť vykonávam ako podriadený finančný agent Marko Kurčina s.r.o., so sídlom Holubia 5482/1A, Senec 90301, , OR OS BA 1, oddiel: Sro, Vložka číslo:  147433/B, IČO: 53167732, zapísaným v registri vedenom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 256861. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Všetky práva vyhradené Marko Kurčina s.r.o. a Broker Consulting, a.s.

Pravidlá používania stránok www.markokurcina.sk

Správa bola úspešne odoslaná!

Zavolám Vám tak skoro, ako je to len možné!